הצהרת נגישות

עודכן ב: 27.6.2022

אנו בפיינאלי קונטרול פיננסי בע"מ רואים חשיבות רבה להתאים את אתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלות ומשקיעים בכך זמן רב, וכך אנו מתחייבים לחווית שירות ברמה הגבוהה ביותר לכל לקוחותינו. חברתנו ביצעה התאמות נגישות באתר האינטרנט באופן שיאפשר לאנשים עם מוגבלות לגלוש באותה רמה של נוחות ויעילות ככל הגולשים.

מידע על נגישות האתר

אתר האינטרנט עומד בדרישות תקנות שיוון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013. התאמות הנגישות בוצעו ע"פי המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת איי איי ומסמך ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי. הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפנים  Firefox ו- Chrome. כמו כן האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולרי.

הנחיות לתפעול האתר ועזרי נגישות קיימים

בעמוד הבית ישנה תצוגת סרגל נוחה באמצעותה ניתן להגיע לכל המידע הקיים באתר, כמו כן בצידי העמוד קיימים אייקונים ליצירת קשר מיידי עימנו דרך מספר רב של ערוצים כגון ווטסאפ, פייסבוק, מייל וטלפון. בתחתית עמוד הבית ישנה מפה המציגה את מיקומנו.

בנוסף האתר תומך במקשי מטה/מעלה וניתן לעיין בתוכן כלל העמודים על ידי שימוש במקשים אלו.

תו אתר נגיש

זוהי יוזמה מדהימה של עמותת נגישות ישראל ואיגוד האינטרנט הישראלי ונועדה לעלות את מודעות הציבור לנגישות לאתרי האינטרנט וליידע את כלל הגולשים על הנגישות האתרים.

הסדרי נגישות

פיינאלי קונטרול פיננסי מעניקה את שרותיה דרך ערוצי תקשורת מונגשים ומגוונים הכוללים את משרדי החברה, אתר האינטרנט, שירות טלפוני והרשתות החברתיות.

משרדי החברה מונגשים לאנשים עם מוגבלות, לרבות חניות נכים בחניון התת קרקעי, שירותי נכים בכל קומה, כניסה ומעליות נגישות.

כתובתנו: המצדה 7, בני ברק, קומה 23.

אנו מאמינים בשיוון זכויות והזדמנויות ונמשיך לשפר את רמת הנגישות באתר האינטרנט של פיינאלי קונטרול פיננסי, אם זאת ייתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים.

במידה שנתקלתם בבעיה בנושא נגישות, נשמח אם תדווחו לנו ואנו נדאג לתקנה בהקדם.

ניתן לפנות אלינו באמצעות כתובת המייל:

[email protected]