יוליה לוי - נעים להכיר

מייסדת ומנכ”לית

יוליה לוי, רו"ח (ישראל, ארה"ב)

יזמית ואשת עסקים, מגשרת מוסמכת המתמחה בתחום העסקי-פיננסי, בעלים והמייסדת של פיינאלי קונטרול פיננסי בע"מ – חברה המתמחה בניהול פיננסי אסטרטגי וגם השבחת חברות. ליוליה ניסיון רב בעבודה עם בעלי שליטה ומנהלים בכירים בחברות בכל הנוגע לגיבוש אסטרטגיה פיננסית וניהול כספים בחברות, לרבות ליווי בתהליכי מיזוגים ורכישות, תכנון, גיבוש ויישום של תוכניות ליצירת פעילות עסקית יציבה ורווחית, תקציבים מנוהלים, תזרימי מזומנים חיוביים, תוכניות תגמול נכונות לעובדים, גיוס הון ומציאת פתרונות מימון, אסטרטגיות של השקעות בנכסים מניבים, ניהול סיכונים, בקרות ניהוליות ועוד.
יוליה גם מייסדת ושותפה-מנהלת באקדמיה לפיננסים של BDO בחטיבת ראיית החשבון והכנה לבחינות מועצת רואי חשבון בישראל, מרצה בתחומי הכלכלה באקדמיה הכלכלית של צה"ל וארגונים פרטיים, על נושאי ניהול פיננסים בקורסי דירקטורים ומנהלים בכירים, קורסי יועצים עסקיים, קורסים והשתלמויות ליזמים ובעלי עסקים ועוד.
דירקטורית בחברת ציבוריות בישראל, חברת מועצת קופת חולים מאוחדת, וחברה בוועד המנהל של עמותת שניר. בעלת BA בכלכלה, חשבונאות ומנהל עסקים מטעם אוניברסיטת תל אביב ו- MA בחשבונאות מטעם אוניברסיטת בר אילן, רו"ח מוסמכת בישראל וארה"ב
נשואה באושר לדניאל ואמא ל-3, גרה בתל אביב

צוות ניהולי

יחד עם רו"ח יוליה לוי מובילות את החברה מנהלות בכירות עם התמחויות מקצועיות נרחבות על מנת שלקוחותינו יזכו למקצועיות בשלוש מאות שישים מעלות, פתרונות יעילים, חשיבה מפרה ומחחוץ לקופסה.
אנו מאמינות בעבודת צוות, חשיבה משותפת ומעמיקה וחיוך…

הכירו את:

אירמה קופרמן דבר

מנהלת תחום השקעות, פיתוח עסקי וצמיחה

לאירמה ידע רב וניסיון מעשי פיננסי וניהולי ביזמות והשקעות. היא בעלת רקורד מרשים בקידום צמיחה והצלחה של ארגונים עסקיים רבים בעשרות השנים האחרונות. בכל הפרויקטים שבהם אירמה מעורבת היא משלבת חשיבה אסטרטגית ויכולת לנתח נתונים טכניים ופיננסיים ולייצר עבור הלקוחות שיתופי פעולה מניבים עם גופים ממשלתיים, קהילות עיסקיות וארגונים שונים. 

בתפקידה בפיינלי קונטרול היא אחראית להובלת אסטרטגיות השקעה, הובלת מהלכי צמיחה וגדילה של לקוחות פיינלי.
בנוסף אירמה משמשת כמנטורית ליזמים,  פעילה ברוטרי אביטק, מובילת צוותים בינלאומיים ומנכ"לית של לשכת מסחר ישראל שבדיה.  

לאירמה תואר שני בכימיה פיזיקאלית ו- MBA

המוטו שלה לחיים "בסוף הכל זה כימיה פיזיקאלית".

רו"ח רועי קשקש

מנהל מחלקת ניהול כספים ויעוץ עסקי פיננסי

לרועי יש ניסיון של למעלה מעשור בכל ההיבטים של חשבונאות הניהולית והפיננסית בדגש על ניהול כספים בארגונים. הפרויקטים שבהם רועי היה מעורב כללו בדיקות מעמיקות ומיקוד בתוצאות הסופיות הרצויות. רועי לקח אחריות מלאה על איפיון, בחינת חלופות, פיתוח, ויישום של מערכות מידע פיננסיות לחברות מקומיות וגלובליות, במטרה להשיג הצלחה עסקית ולהגביר את הפרודוקטיביות באמצעות שיפורים טכנולוגיים במערכי תפעול, כספים, שיווק ומכירות, ניהול מלאי וניהול כללי.
ההתייעלות העסקית שרועי מביא לחברות מקבלת ביטוי בתהליכים רבים, כגון: שליטה בנתונים באמצעות כלים טכנולוגיים ידידותיים למשתמש, תקציב, ניהול תזרים, תכנון פיננסי, בקרת רווחיות, בחינה של מודלים עסקיים ובקרות פנימיות למניעת תרמיות ומעילות בעסקים.
לרועי מיומנויות בינאישיות ואנליטיות יוצאות דופן, עם יכולת לבחון ולהבין לעומק את הצרכים העסקיים המשתנים של כל ארגון. בכל פרויקט רועי תמיד מביא לידי ביטוי חשיבה יצירתית ושאיפה להטמעה ממוקדת ומדויקת של חדשנות טכנולוגית בכל האספקטים הניהוליים של הארגון בתקציבים גמישים.

דור הראל

יועץ עסקי ופיננסי ומרכז את הפעילות של הרצאות לארגונים

לדור יש הבנה עמוקה של תהליכים עסקיים שונים, ידע רב וניסיון בנקאי עשיר בתחום גיוסי אשראי לעסקים וניסיון מעשי בביקורת דוחות כספיים של חברות ציבוריות בתחום הנדל"ן.
השנה דור צפוי לסיים את לימודי התואר הראשון בראיית חשבון בשילוב כלכלה ומנהל עסקים באוניברסיטת בר אילן.

אהרן (ארה'לה) סיני

יועץ ארגוני ומומחה לרה- ארגון וניהול משאבים

אהרון הוא יועץ ארגוני בעל ניסיון עסקי, ניהולי ויזמי רב, המתמחה בניהול והובלת מיזמים ופרויקטים בארגונים עסקים וחברתיים מא' עד ת'. 

הוא מוביל ומלווה תהליכים עסקיים ארגוניים של מיפוי המצב הקיים, ניתוח צרכי הארגון בכל שלבי החיים שלו, בחינת התאמת מצב כח האדם הקיימת לרבות התאמת כישורים ויכולות של העובדים לתפקידם ולתרבות הארגונים, ובניית מבנה ארגוני חדש המתאים לצרכיו העדכניים של כל ארגון במידת הצורך. 

הליווי של אהרון כולל בין היתר תמיכה בתהליכי ניוד עובדים בתוך הארגון, גיוס, הכשרה וניהול של עובדים חדשים, כתיבת נהלי עבודה ועוד.  יש לו גם ניסיון רב בניהול של תקציבים, ניהול רשתות עתירות סניפים וניהול לקוחות, כמו גם הטמעת שירותיות וחווית לקוח, בניית תוכניות עבודה ובקרה על יישומן וביצוען בשטח, ניהול תהליכי שיווק ויצירת שתופי פעולה עסקיים שונים.

לאהרון גם התמחות מיוחדת בתחום החברתי ובהקמה, ניהול וליווי מיזמים בתחום הבריאותי וקשרי הקהילה.

לקוחות פיינאלי נעזרים בכישורים והמיומנויות של אהרון  לצרכי חיזוק התשתיות הניהוליות והארגוניות של הפעילויות העסקיות והחברתיות שלהם משנת 2020.

מחלקת הנהלת חשבונות וחשבות שכר

שושי אבוטבול

מנהלת חשבונות בכירה וחשבת שכר

שושי היא מנהלת חשבונות וחשבת שכר מוסמכת קרוב ל-40 שנה, עם ניסיון רב בטיפול בחברות שונות מענפי תעשיה, שרותים, טכנולוגיה ותחומים אחרים, עצמאיים, עמותות, שותפויות, וועדי בית ועוד.

ההתמחות של שושי היא בניתוח הנתונים הפיננסים, לרבות ביצוע תחשיבים כלכליים, דיווחים כלכליים שוטפים לבעלי שליטה בחברות ועוד. כמו כן לשושי מיומנות בתחום חשבות שכר לרבות מורכבויות בתחום השכר כגון הכנת תלושים לעמותות ספורט, שחקנים זרים ועוד.

נטי שעירי - מנהלת מחלקת שכר

חשבת שכר בכירה - לשכת רו"ח

בודקת שכר מוסמכת – משרד התמ"ת .
בעלת וותק , ידע וניסיון רב בתחום , מקור מקצועי ומוקד ידע .
אמונה על כלל הנושאים המורכבים אשר קשורים בבניית תלושי השכר , תקינותם והפקתם , זכויות וחובות בפניי הרשויות בפרט ובכלל בראייה רוחבית , התבוננות אפקטיבית וחשיבה מערכתית .
בקיאה בחוקי השכר בפרספקטיבות שונות ומגוונות, משמשת כמבקרת פנימית בתחום .

מירי קורח

מנהלת חשבונות מוסמכת

מירי היא מנהלת חשבונות מוסמכת עם ותק של למעלה מ20 שנה וחשבת שכר ,אחראית על הגשת דוחות תקופתיים לרשויות המס וסגירת מאזנים שנתיים לביקורת רו"ח .
למירי התמחות יחודית בניהול פיננסי עבור חברות נדל"ן בכלל קבוצות רכישה בפרט, טיפול בהיבט הכספי מתחילת הפרויקט ועד לסיומו המוצלח ובקרה חשבונאית מלאה לאורך כל הדרך.

אורה גנון

מנהלת חשבונות מוסמכת

מנהלת חשבונות עם ותק של למעלה מ-20 שנה אחראית על דיווח והגשת דוחות תקופתיים לרשויות.
סגירת מאזניים שנתיים לביקורת רו"ח והתמודדות בבעיות מול רשויות המס. אורה לא מפסיקה ללמוד ולפתח מיומנויות מקצועיות חדשות לרווחתם של לקוחות החברה.
מטפלת במגוון רחב של לקוחות בתחומים עסקיים שונים.

קרן גיגי

מנהלת חשבונות מוסמכת

מנהלת חשבונות עם ותק של למעלה מ – 10 שנים. אחראית על הגשת דוחות תקופתיים לרשויות וסגירת מאזנים שנתיים לביקורת רואה חשבון. מתמחה במתן מענה פיננסי למשרדי עו״ד עם עבודה על תוכנות משפטיות. מעניקה שירות מקצועי ואישי לכלל לקוחותיה.

אדווה ברנסון

מנהלת חשבונות מוסמכת

אדווה היא מנהלת חשבונות מוסמכת,  עם תעודת הנה"ח וחשבות שכר מלשכת יועצי מס.
אדווה אחראית על הנהלת חשבונות ודיווח והגשת דוחות תקופתיים לכל רשויות המס.
בעבודתה היא נוגעת בסוגי חברות מענפים שונים.
אדוה נמצאת בהתפתחות מקצועית רבה ולמידה מתמדת בחברה.
חשוב לה לתת את השירות הטוב ביותר לכל הלקוחות שלה ולתת ערך מעל המצופה לכל פניה.

שותפים אסטרטגיים שלנו:

Asor Capital

יאור הוא יזם מצליח ויועץ בתחומי האסטרטגיה העסקית, סחר, מכירות וניהול עסקי אפקטיבי ברחבי העולם.

Gamma-Delta

שחר בורשטיין הוא יזם, מנהל ואיש כספים בעל ניסיון בשוק הישראלי, האמריקאי, האפריקאי והאירופאי.